Death Note

14. prosince 2015 v 16:56 | DaisyRose
Pravidla
- Člověk, jehož jméno je zapsáno do tohoto zápisníku, zemře.
- Zápisník nebude fungovat, pokud si zapisovatel při psaní jména nepromítne v hlavě tvář oběti. Tak budou uchráněni lidé se stejným jménem.
- Pokud je příčina smrti dopsána během 40 sekund po napsání jména, danná osoba zemře.
- Pokud příčina smrti není specifikována, oběť jednoduše zemře na zástavu srdce.
- Po napsání jména mohou být dopsány bližší detaily: kdy zepře nebo jak dotyčná osoba zemře

Tohle jsou pravidla Death Note,Yagami Laito je inteligentní studen, který jednou při vyučování spatří jak zápisník padá a následně se dotýká země. Po škole jde na dvůr a ten sešit tam pořád je, jakmile se ho dotknul tak se stal jeho vlastníkem.
Yagami si přečte pravidla, Yagami nejdříve Death note nevěří, ale po několika pokusech, kdy oběť pokaždé zemřela, se rozhodl udělat lepší svět, svět bez zločinců, chtěl být bůh, ten den se vedle něj objeví Shinigami, bůh smrti, Ryuk, který byl vlastníkem Death Note před ním.
Jakmile začne zabíjení zločincu. Tahle situace se začne okamžitě řešit a lidé si začnou vyměňovat názory na sociílních sítích, tam Yagamiho označí jako Kira.
Pro vyřešení případu Kira je povolaný zvláštní vyšetřovatel nazývaný L, ten Yadamimu všechno zkomplikuje a on musí vymyslet složitý plán jak by mohl zabíjet i bez jakéhokoliv podezření.
Shinigami: Rem
Shinigami: Ryuk


Jakmile se osoba dotkne zápisníku stává se jeho majitele, majitel zápisníku nemůže po smrti odejít do Nebe nebo do Pekla.
Když Shinigami Zapisuje jména do Death Note tak mu to život přidává, ale u osoby který Zápisník vlastní životy bere.
Vlastník Zápisníku může provést tak zvanou výměnu, Shinigami má zvláštní oči, jakmile se podívá na osobu tak vidí jeho jméno a délku života. Jakmile si vlastník řekne o výmněnu jeho život se zkrátí na polovinu.
Majitel se Zápisníku může i zřeknou, ale tím ztratí všechny vzpomínky ohledně Death Note.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama