Koruku no Basket

3. prosince 2015 v 19:51 | DaisyRose
**Prosím komenty :D :D

v Japonsku je známá jedna 5 basketbalových hráčů, nejsilnějších hráčů v japonských školách. Začali jim říkat ,,Zázračná generace" každý z těchto hráčů byl neuvěřitelně silný a měl speciální schoponosti. všichni tito hráči chodili na jednu stejnou školu a to byla škola Teiko. Kolem této generace se šířila jedna podívná zvěst, pré že existuje další člen 6 člen, který byl uznáván samotnými hráči ,,Zázračné generaci". Nebyl viděn v žádných zápasech ani nebyl v zápisech. Ten hráč se jmenoval Koruku Tetsuya.
Koruku má speciální schoponost a to nízkou prezentaci, tím je tařka neviditelný a každý kolem jdoucí si ho vůbec nevšimá.
Každý hráč ,,Zázračné generace" jde na jinou školu, ale ne jenom tak ledajaké školy, jsou to školy s nejsilnějšími, družstvi.
Anime je rozdělen do 3 dílů + 1 díl ova.
Aniem jsem si velice vychutnávala, sice jsem spíše na fantasy, ale dalo by se říct že i toto anime je v poměrně trochu fantasy.
Líbili se mi všechny tři serie, úplně jsem se do nich vžívala.
Koruku no Basket najdete na Shirai.cz a taky na Hakuódžó no Senšin :D
Jak už jsem zmínila v minulém anime, pro shlédnutí anime je potřeba registrace :D :D
členové ,, Zázračné generace"
Fialové vlasy: Atsui Murasakibara: je to tak trochu trouba a miluje jídlo, hlavně to nezdravý, nikdo ho v anime nezastihnete aniž by neměl něco v puse (tedy až na zápas)
-Murasakibara, je známý svou blokací a neuvěřitelnou výškou ( má přes 2 metry)
Blonďák: Ryota Kise: je to srandysta a věčně se na něj lepí jeho fanynky
-je chameleon: dokíže napodobit každý styl, ale potřebuje na to trochu času
-každému komu uznává, přidává na konci jména koncovku (čin)
Světlé modré vlasy: Kuroko Tetsuya: je to fantom ,,Zátračné generace" zaměřuje se na přihrávky, protože jinak basket hraje úplně mizerně
-je hodně tichý a když byl ještě se strým týme, vždy urovnával spory mezi jeho spoluhráči. Nesnáší když se někdo nad někoho vytahuje
Tmavé modré vlasy: Daika Aomine je tak trochu líny, nejradši se poflakuje na střeše školy
- basket miluje na jevíš
Zelené vlasy: Shinto Midorima=Midori. On dokáže z jakékoliv zdálenosti trefit koš, vždy trefí (teda pokud ho nějak nazablokuje)
věří hodně v horoskopy a tak každý den má u sebe jakýkoliv krám od lepísí pásky po zlaté sošky medvěda :D
Červené vlasy: Seijúro Akashi, kapitán ,, Zázračné generace" na rozdíl spolu s Korukem je malý, ale jeho schopnost uzemnit soupeře na zem, je neuvěřitelná. Jako každý z 6 je neuvěřitelně silný :D


JJ taky to tak mám :D :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama